Комплекс вправ для схуднення в тренажерному залі


Перші заняття в тренажерному залі слід проводити як ввідні: тренеру необхідно розробити індивідуальну програму занять з урахуванням ваших побажань, ознайомити вас з тренажерами і правильним їх використанням. Важливо на самому початку тренувань навчитися правильно дихати: при напруженні-видих, при розслабленні – вдих.

На самому початку тренування потрібно розігріти м’язи, і лише після цього поступово збільшувати навантаження на них. В кінці тренування використовуються вправи на розтягування та розслаблення м’язів. Дуже ефективними для спалювання жиру тренажерами вважаються орбитек, бігова доріжка і велотренажер. Проте нехтувати силовими тренажерами не варто, адже вони вважаються «конструкторами» тіла.

Для швидкого і ефективного результату від вправ для схуднення в тренажерному залі необхідна загальна опрацювання м’язів, а не упор на проблемні зони. Тому переконання, що можна швидко схуднути, використовуючи тільки бігову доріжку або велотренажер, помилково.

Для початку розімніться на біговій доріжці, а потім можна приступати і до силових вправ (станова тяга, присідання, тяга грифа до живота, жим лежачи, згинання на біцепс, французький жим на трицепс, скручування на прес). Комплекс класичних силових вправ дає відмінний результат для розвитку всього тіла. Такі вправи збільшують м’язову масу, яка допомагає прискорювати метаболізм, що сприяє спалюванню зайвих калорій. Ось приклад комплексу вправ на перші три заняття:

Перший день. Вправи повинні виконуватись по колу (кожна вправа, зроблене без зупинки на одному тренажері – це одне коло). Після кожного зробленого кола – 1-2 хвилини відпочинку. Слід зробити три кола вправ приблизно по 20 підходів на одну вправу в кожному.
Другий день. Для того щоб стати володаркою стрункої талії, пружною грудей і красивої постави, необхідна робота з м’язами спини і грудей: для цього слід вибрати відповідні тренажери (краще, щоб їх підібрав для вас тренер).
Третій день. Додаються вправи для преса на шведській стінці або перекладині і жим ногами лежачи. На третій день також можна додати до тренувань вправи на тренажері з розведенням ніг.
Вправи для схуднення в тренажерному залі включають спортивну ходьбу (вона вважається більш ефективною, ніж біг). В процесі ходьби в посиленому режимі працюють м’язи стегон, таза та живота.

Основним правилом і девізом у пропонованій програмі схуднення є самодисципліна і націленість на результат. І якщо ви будете виконувати всі вказівки тренера, не пропускати заняття і правильно харчуватися, результат не змусить себе чекати, і дуже скоро вас обов’язково порадує довгоочікувана цифра на вагах.